3D mapa Batey Número Cuarenta

Satelitní mapa Batey Número Cuarenta

název bez diakritiky: Batey Numero Cuarenta
správní zařazení: La Romana, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 31' 0" North, 69° 2' 0" West

Batey Número Cuarenta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Batey Numero CuarentaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Batey Número Cuarenta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Batey Numero Cuarenta, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Romana, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 31' 0" North, 69° 2' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Batey Número Cuarenta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Batey Número Cuarenta

Hotely Batey Número Cuarenta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Batey Número Cuarenta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Batey Número Cuarenta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Batey Número Cuarenta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Batey Número Cuarenta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Batey Número Cuarenta

3D mapa Batey Número Cuarenta v Google Earth

satelitní 3D mapa Batey Número Cuarenta, Dominikánská republika

3D mapa Batey Número CuarentaGoogle Earth – podívejte se na Batey Número Cuarenta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Batey Número Cuarenta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Batey Número Cuarenta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Batey Número Cuarenta, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Batey Número Cuarenta a okolí

Letiště ve městě Batey Número Cuarenta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Batey Número Cuarenta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Batey Número Cuarenta (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Batey Número Cuarenta a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Batey Número Cuarenta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Batey Número Cuarenta: textový odkaz

satelitní mapu Batey Número Cuarenta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Batey Número Cuarenta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Batey Número Cuarenta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Batey Número Cuarenta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Batey Número Cuarenta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Zamuro v oblasti Autonomo Munoz, Apure, Venezuela
  2. Bemakamba v oblasti Tsaratanana, Mahajanga, Madagaskar
  3. Luunga v oblasti Bukoto, Masaka, Uganda

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.