3D mapa El Mamey Abajo

Satelitní mapa El Mamey Abajo

název bez diakritiky: El Mamey Abajo
správní zařazení: La Vega, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 20' 0" North, 70° 38' 0" West

El Mamey Abajo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El Mamey AbajoVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Mamey Abajo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Mamey Abajo, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Vega, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 20' 0" North, 70° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Mamey Abajo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Mamey Abajo

Hotely El Mamey Abajo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Mamey Abajo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Mamey Abajo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Mamey Abajo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Mamey Abajo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Mamey Abajo

3D mapa El Mamey Abajo v Google Earth

satelitní 3D mapa El Mamey Abajo, Dominikánská republika

3D mapa El Mamey AbajoGoogle Earth – podívejte se na El Mamey Abajo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Mamey Abajo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Mamey Abajo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Mamey Abajo, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště El Mamey Abajo a okolí

Letiště ve městě El Mamey Abajo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Mamey Abajo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Mamey Abajo (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Mamey Abajo a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Mamey Abajo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Mamey Abajo: textový odkaz

satelitní mapu El Mamey Abajo: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Mamey Abajo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Mamey Abajo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Mamey Abajo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Mamey Abajo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zhangjiazhuang v oblasti Wenshui, Shanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.