3D mapa El Morro

Satelitní mapa El Morro

název bez diakritiky: El Morro
správní zařazení: La Vega, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 17' 0" North, 70° 39' 0" West

El Morro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El MorroVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Morro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Morro, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Vega, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 17' 0" North, 70° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Morro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Morro

Hotely El Morro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Morro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Morro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Morro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Morro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Morro

3D mapa El Morro v Google Earth

satelitní 3D mapa El Morro, Dominikánská republika

3D mapa El MorroGoogle Earth – podívejte se na El Morro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Morro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Morro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Morro, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště El Morro a okolí

Letiště ve městě El Morro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Morro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Morro (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Morro a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Morro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Morro: textový odkaz

satelitní mapu El Morro: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Morro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Morro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Morro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Morro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xishagou v oblasti Yuci Shi, Shanxi, Čína
  2. Crevant-Laveine v oblasti Thiers, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie
  3. Sus-Saint-Leger v oblasti Lens, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, Francie
  4. Pollhof v oblasti Feldbach, Steiermark, Rakousko
  5. Bobrowniki v oblasti Kozienice, Mazowieckie, Polsko
  6. Sagum v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika
  7. Mogyorostanya v oblasti Szalbolcs-Szatmar-Bereg, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.