3D mapa Banano

Satelitní mapa Banano

název bez diakritiky: Banano
správní zařazení: Pedernales, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 9' 0" North, 71° 44' 0" West

Banano a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BananoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Banano. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banano, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pedernales, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 9' 0" North, 71° 44' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Banano v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Banano

Hotely Banano: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Banano: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Banano, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Banano Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Banano. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Banano

3D mapa Banano v Google Earth

satelitní 3D mapa Banano, Dominikánská republika

3D mapa BananoGoogle Earth – podívejte se na Banano z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Banano dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Banano shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Banano, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Banano a okolí

Letiště ve městě Banano a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Banano říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Banano (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Banano a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Banano

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Banano: textový odkaz

satelitní mapu Banano: obrázkový odkaz

satelitní mapu Banano

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Banano: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Banano: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Banano: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Quarteis v oblasti Silva Jardim, Rio de Janeiro, Brazílie
  2. Bras de Pina v oblasti Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie
  3. Kumacorak v oblasti Zinguldak, Turecko
  4. Guipu v oblasti Honghe, Yunnan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.