3D satelitní mapa Cabeza de Agua v Google Earth

název bez diakritiky: Cabeza de Agua
správní zařazení: Pedernales, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 9' 0" North, 71° 45' 0" West

Google Earth: Cabeza de Agua a okolí

Google Earth – mapa Cabeza de AguaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Cabeza de Agua. Zobrazené místo je známé jako Cabeza de Agua, administrativně se řadí do oblasti Pedernales, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 18° 9' 0" North, 71° 45' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Cabeza de Agua: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Cabeza de Agua on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cabeza de Agua: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cabeza de Agua, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cabeza de Agua Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cabeza de Agua. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Cabeza de Agua v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Cabeza de Agua v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Cabeza de Agua Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Cabeza de Agua shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Cabeza de Agua. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Cabeza de Agua a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cabeza de Agua říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cabeza de Agua (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Cabeza de Agua a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Xom Dong Quan (1) v oblasti Tam Thanh, Vinh Phu, Vietnam
  2. Kolai v oblasti Pishin, Baluchistan, Pákistán
  3. Vorderradlach v oblasti Spittal an der Drau, Karnten, Rakousko
  4. `Izbat `Abd Rabbuh as Sayyid v oblasti Al Fayyum (Fayoum), Upper Egypt, Egypt
  5. Wola Dubowska v oblasti Biala Podlaskae I, Lubeiskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.