3D mapa Los Tabucos

Satelitní mapa Los Tabucos

název bez diakritiky: Los Tabucos
správní zařazení: Salcedo, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 26' 0" North, 70° 22' 0" West

Los Tabucos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los TabucosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Tabucos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Tabucos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Salcedo, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 26' 0" North, 70° 22' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Tabucos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Tabucos

Hotely Los Tabucos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Tabucos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Tabucos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Tabucos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Tabucos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Tabucos

3D mapa Los Tabucos v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Tabucos, Dominikánská republika

3D mapa Los TabucosGoogle Earth – podívejte se na Los Tabucos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Tabucos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Tabucos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Tabucos, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Los Tabucos a okolí

Letiště ve městě Los Tabucos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Tabucos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Tabucos (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Tabucos a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Tabucos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Tabucos: textový odkaz

satelitní mapu Los Tabucos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Tabucos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Tabucos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Tabucos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Tabucos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grabek v oblasti Belchatow, Lodzkie, Polsko
  2. Sneffels v oblasti Ouray County, Colorado, Spojené státy americké
  3. Gulabpura v oblasti Rewari, Haryana, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.