3D mapa La Iglesia

Satelitní mapa La Iglesia

název bez diakritiky: La Iglesia
správní zařazení: Samana, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 19' 0" North, 69° 32' 0" West

La Iglesia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La IglesiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Iglesia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Iglesia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samana, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 19' 0" North, 69° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Iglesia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Iglesia

Hotely La Iglesia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Iglesia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Iglesia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Iglesia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Iglesia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Iglesia

3D mapa La Iglesia v Google Earth

satelitní 3D mapa La Iglesia, Dominikánská republika

3D mapa La IglesiaGoogle Earth – podívejte se na La Iglesia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Iglesia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Iglesia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Iglesia, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště La Iglesia a okolí

Letiště ve městě La Iglesia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Iglesia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Iglesia (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Iglesia a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Iglesia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Iglesia: textový odkaz

satelitní mapu La Iglesia: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Iglesia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Iglesia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Iglesia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Iglesia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lamdamaol v oblasti Bani, Seno, Burkina Faso
  2. Hongor Suma v oblasti Dornogovi, Mongolsko
  3. Alberca v oblasti Morropon, Piura, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.