3D mapa La Playa

Satelitní mapa La Playa

název bez diakritiky: La Playa
správní zařazení: San Cristobal, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 18' 0" North, 70° 7' 0" West

La Playa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La PlayaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Playa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Playa, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Cristobal, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 18' 0" North, 70° 7' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Playa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Playa

Hotely La Playa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Playa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Playa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Playa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Playa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Playa

3D mapa La Playa v Google Earth

satelitní 3D mapa La Playa, Dominikánská republika

3D mapa La PlayaGoogle Earth – podívejte se na La Playa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Playa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Playa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Playa, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště La Playa a okolí

Letiště ve městě La Playa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Playa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Playa (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Playa a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Playa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Playa: textový odkaz

satelitní mapu La Playa: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Playa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Playa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Playa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Playa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. The Willows of Ruxton v oblasti Baltimore County, Maryland, Spojené státy americké
  2. Puerto Cate v oblasti El Bosque, Chiapas, Mexiko
  3. Yongho-ri v oblasti Nampo, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Golemi v oblasti Voiotia, Sterea Ellas, Řecko
  5. Petralbe v oblasti Mat, Albánie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.