loading

San Felipe de Puerto Plata hotely: Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata

Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: Cofresi Beach, P.O.Box 60 Puerto Plata
zeměpisná poloha: 19° 48' 44" severní šířky, 70° 42' 5" západní délky
oblast: Dominikánská republika
počet pokojů: 282

popis hotelu

Natahovat po 1,5 mil zlatých píscích u Cofresi Beach, klenot Amber Coast, pokládá Lifestyle Tropical, podstata skutečného tropického přímořskou oblastí zkušenosti.


Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa – podrobné informace & rezervace »

Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Felipe de Puerto Plata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Felipe de Puerto Plata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Cofresi Beach ve městě San Felipe de Puerto Plata, Dominikánská republika – viz mapa San Felipe de Puerto Plata ».

Hotely blízko hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata

Hotely v okolí hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě San Felipe de Puerto Plata

Velká letiště blízko hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata

Letiště blízko hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa hotel San Felipe de Puerto Plata. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.