3D mapa Palo de Viento

Satelitní mapa Palo de Viento

název bez diakritiky: Palo de Viento
správní zařazení: San Juan, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 9' 0" North, 71° 19' 0" West

Palo de Viento a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Palo de VientoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palo de Viento. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palo de Viento, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Juan, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 9' 0" North, 71° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palo de Viento v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palo de Viento

Hotely Palo de Viento: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palo de Viento: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palo de Viento, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palo de Viento Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palo de Viento. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palo de Viento

3D mapa Palo de Viento v Google Earth

satelitní 3D mapa Palo de Viento, Dominikánská republika

3D mapa Palo de VientoGoogle Earth – podívejte se na Palo de Viento z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palo de Viento dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palo de Viento shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palo de Viento, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Palo de Viento a okolí

Letiště ve městě Palo de Viento a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palo de Viento říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palo de Viento (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palo de Viento a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palo de Viento

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palo de Viento: textový odkaz

satelitní mapu Palo de Viento: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palo de Viento

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palo de Viento: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palo de Viento: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palo de Viento: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bhaglur v oblasti Punch, Jammu and Kashmir, Pákistán
  2. Kargoszynek v oblasti Ciechanow, Mazowieckie, Polsko
  3. Kiofwe v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Louta-n-Tkourt v oblasti Setif, Alžírsko
  5. Sizavet v oblasti Armenia x Yerevan, Arménie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.