3D mapa Sabana del Meladito

Satelitní mapa Sabana del Meladito

název bez diakritiky: Sabana del Meladito
správní zařazení: Sanchez Ramirez, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 1' 0" North, 70° 14' 0" West

Sabana del Meladito a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sabana del MeladitoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sabana del Meladito. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sabana del Meladito, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sanchez Ramirez, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 1' 0" North, 70° 14' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sabana del Meladito v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sabana del Meladito

Hotely Sabana del Meladito: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sabana del Meladito: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sabana del Meladito, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sabana del Meladito Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sabana del Meladito. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sabana del Meladito

3D mapa Sabana del Meladito v Google Earth

satelitní 3D mapa Sabana del Meladito, Dominikánská republika

3D mapa Sabana del MeladitoGoogle Earth – podívejte se na Sabana del Meladito z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sabana del Meladito dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sabana del Meladito shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sabana del Meladito, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Sabana del Meladito a okolí

Letiště ve městě Sabana del Meladito a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sabana del Meladito říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sabana del Meladito (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sabana del Meladito a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sabana del Meladito

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sabana del Meladito: textový odkaz

satelitní mapu Sabana del Meladito: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sabana del Meladito

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sabana del Meladito: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana del Meladito: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana del Meladito: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Cocinera v oblasti Santo Domingo, San Luis Potosi, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.