3D mapa Gurabo al Medio

Satelitní mapa Gurabo al Medio

název bez diakritiky: Gurabo al Medio
správní zařazení: Santiago, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 29' 0" North, 70° 40' 0" West

Gurabo al Medio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Gurabo al MedioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gurabo al Medio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gurabo al Medio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santiago, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 29' 0" North, 70° 40' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gurabo al Medio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gurabo al Medio

Hotely Gurabo al Medio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gurabo al Medio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gurabo al Medio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gurabo al Medio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gurabo al Medio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gurabo al Medio

3D mapa Gurabo al Medio v Google Earth

satelitní 3D mapa Gurabo al Medio, Dominikánská republika

3D mapa Gurabo al MedioGoogle Earth – podívejte se na Gurabo al Medio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gurabo al Medio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gurabo al Medio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gurabo al Medio, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Gurabo al Medio a okolí

Letiště ve městě Gurabo al Medio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gurabo al Medio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gurabo al Medio (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gurabo al Medio a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gurabo al Medio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gurabo al Medio: textový odkaz

satelitní mapu Gurabo al Medio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gurabo al Medio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gurabo al Medio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gurabo al Medio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gurabo al Medio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Niecieplin v oblasti Garwolin, Mazowieckie, Polsko
  2. Gbeaia v oblasti Koinadugu, Northern, Sierra Leone
  3. Bimba v oblasti Namaacha, Maputo, Mozambik
  4. Tongon-ni v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.