3D satelitní mapa La Cabirma Tumbada v Google Earth

název bez diakritiky: La Cabirma Tumbada
správní zařazení: Santiago, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 13' 0" North, 70° 42' 0" West

Google Earth: La Cabirma Tumbada a okolí

Google Earth – mapa La Cabirma TumbadaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě La Cabirma Tumbada. Zobrazené místo je známé jako La Cabirma Tumbada, administrativně se řadí do oblasti Santiago, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 19° 13' 0" North, 70° 42' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely La Cabirma Tumbada: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel La Cabirma Tumbada on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Cabirma Tumbada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Cabirma Tumbada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Cabirma Tumbada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Cabirma Tumbada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa La Cabirma Tumbada v Google Earth

podívejte se na 3D mapu La Cabirma Tumbada v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte La Cabirma Tumbada Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu La Cabirma Tumbada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem La Cabirma Tumbada. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte La Cabirma Tumbada a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Cabirma Tumbada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Cabirma Tumbada (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro La Cabirma Tumbada a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Sandy v oblasti Bedfordshire County, South East, England, Velká Británie
  2. Arah v oblasti Gujarat, Punjab, Pákistán
  3. Sengon v oblasti Malang, Jawa Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.