3D mapa Al Ghardaqah

Satelitní mapa Al Ghardaqah

název bez diakritiky: Al Ghardaqah
správní zařazení: Al BahrAl Ahmar (RedSea), Frontier Governates, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 27° 14' 20" North, 33° 50' 10" East

Al Ghardaqah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al GhardaqahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Ghardaqah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Ghardaqah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al BahrAl Ahmar (RedSea), Frontier Governates, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 14' 20" North, 33° 50' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Ghardaqah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Ghardaqah

Hotely Al Ghardaqah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Ghardaqah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Ghardaqah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Ghardaqah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Ghardaqah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Al Ghardaqah

3D mapa Al Ghardaqah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Ghardaqah, Egypt

3D mapa Al GhardaqahGoogle Earth – podívejte se na Al Ghardaqah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Ghardaqah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Ghardaqah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Ghardaqah, Egypt v Google Earth »

Letiště Al Ghardaqah a okolí

Letiště ve městě Al Ghardaqah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Ghardaqah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Ghardaqah (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Ghardaqah a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Ghardaqah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Ghardaqah: textový odkaz

satelitní mapu Al Ghardaqah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Ghardaqah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Ghardaqah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ghardaqah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ghardaqah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hornsheim v oblasti Lahn-Dill-Kreis, Giesharpen, Hessen, Německo
  2. Santa Maria Ajoloapan v oblasti Zumpango, Mexico, Mexiko
  3. Candaba v oblasti Pampanga, Region 3, Filipíny
  4. Ganganagar v oblasti Feni Zl, Chittagong Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.