loading

Mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport

Cairo Intl Airpo Airport (CAI)

základní informace o letišti

název letiště: Cairo Intl Airpo Airport, Cairo Intl Airport, Cairo International Airport
zeměpisná poloha: 30° 7' 18" severní šířky, 31° 24' 20" východní délky
kód IATA: CAI
kód ICAO: HECA

Mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport

Podrobná mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport (CAI) je zobrazena níže. Pro posun výřezu mapy a změnu měřítka použijte ovládání vlevo nahoře. Kliknutím na příslušná tlačíka můžete zvolit typ mapy: mapu ulic, satelitní mapu nebo mapu kombinovanou. Hledáte-li hotel blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport, Egypt, využijte formulář umístěný pod mapou.

Mapa má pouze informativní charakter a je, stejně jako její obsah, poskytována bez záruky. Uživatel přebírá veškerá rizika spojená s jejím použitím, Maplandia.cz nenese žádnou odpovědnost za škodu nebo prodlení vyplývající z takového použití.

Hotely blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel u Cairo Intl Airpo Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cairo Intl Airpo Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport

Hotely ležící blízko letiště Cairo Intl Airpo Airport jsou seřazeny podle vzdálenosti od letiště.

Místa v okolí letiště Cairo Intl Airpo Airport

Cairo Intl Airpo Airport je nejbližším letištěm při letu do následujících měst.Jak odkázat na Satelitní mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si v následujícím přehledu a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní formulář pro hledání míst — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

Satelitní mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport: textový odkaz

Satelitní mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport: obrázkový odkaz

mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport

Formulář pro hledání míst

satelitní mapyUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

Satelitní mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport: malá mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport: středně velká mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Cairo Intl Airpo Airport: velká mapa jako odkaz

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.