3D mapa Manshīyat al Awqāf

Satelitní mapa Manshīyat al Awqāf

název bez diakritiky: Manshiyat al Awqaf
správní zařazení: Al Buhayrah (Behera), Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 31° 8' 0" North, 30° 7' 0" East

Manshīyat al Awqāf a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Manshiyat al AwqafVítejte na stránce věnované satelitní mapě Manshīyat al Awqāf. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Manshiyat al Awqaf, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Buhayrah (Behera), Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 8' 0" North, 30° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Manshīyat al Awqāf v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Manshīyat al Awqāf

Hotely Manshīyat al Awqāf: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Manshīyat al Awqāf: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Manshīyat al Awqāf, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Manshīyat al Awqāf Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Manshīyat al Awqāf. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Manshīyat al Awqāf

3D mapa Manshīyat al Awqāf v Google Earth

satelitní 3D mapa Manshīyat al Awqāf, Egypt

3D mapa Manshīyat al AwqāfGoogle Earth – podívejte se na Manshīyat al Awqāf z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Manshīyat al Awqāf dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Manshīyat al Awqāf shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Manshīyat al Awqāf, Egypt v Google Earth »

Letiště Manshīyat al Awqāf a okolí

Letiště ve městě Manshīyat al Awqāf a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Manshīyat al Awqāf říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Manshīyat al Awqāf (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Manshīyat al Awqāf a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Manshīyat al Awqāf

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Manshīyat al Awqāf: textový odkaz

satelitní mapu Manshīyat al Awqāf: obrázkový odkaz

satelitní mapu Manshīyat al Awqāf

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Manshīyat al Awqāf: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Manshīyat al Awqāf: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Manshīyat al Awqāf: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Eiras v oblasti Santana, Madeira, Madeira, Portugalsko
  2. Salinas v oblasti Ciudad del Maiz, San Luis Potosi, Mexiko
  3. Uttar Durgapur v oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Khreshchatoye v oblasti Kalacheevskiy rayon, Voronezhskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.