3D mapa Kafr al Amshūţī

Satelitní mapa Kafr al Amshūţī

název bez diakritiky: Kafr al Amshuti
správní zařazení: Al Daqahliyah (Dakahlia), Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 57' 0" North, 31° 26' 0" East

Kafr al Amshūţī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kafr al AmshutiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kafr al Amshūţī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kafr al Amshuti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Daqahliyah (Dakahlia), Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 57' 0" North, 31° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kafr al Amshūţī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kafr al Amshūţī

Hotely Kafr al Amshūţī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kafr al Amshūţī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kafr al Amshūţī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kafr al Amshūţī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kafr al Amshūţī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kafr al Amshūţī

3D mapa Kafr al Amshūţī v Google Earth

satelitní 3D mapa Kafr al Amshūţī, Egypt

3D mapa Kafr al AmshūţīGoogle Earth – podívejte se na Kafr al Amshūţī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kafr al Amshūţī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kafr al Amshūţī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kafr al Amshūţī, Egypt v Google Earth »

Letiště Kafr al Amshūţī a okolí

Letiště ve městě Kafr al Amshūţī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kafr al Amshūţī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kafr al Amshūţī (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kafr al Amshūţī a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kafr al Amshūţī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kafr al Amshūţī: textový odkaz

satelitní mapu Kafr al Amshūţī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kafr al Amshūţī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kafr al Amshūţī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafr al Amshūţī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kafr al Amshūţī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Takarlikovo v oblasti Dyurtyulinskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko
  2. Villuri v oblasti Etela-Pohjanmaa, Lansi-Suomi, Finsko
  3. La Paz v oblasti Sonaguera, Colon, Honduras
  4. Shadrah v oblasti Lebanon, Libanon

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.