3D mapa Minshāt al Kūdī

Satelitní mapa Minshāt al Kūdī

název bez diakritiky: Minshat al Kudi
správní zařazení: Al Gharbiyah (Gharbia), Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 46' 37" North, 30° 49' 44" East

Minshāt al Kūdī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Minshat al KudiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Minshāt al Kūdī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Minshat al Kudi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Gharbiyah (Gharbia), Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 46' 37" North, 30° 49' 44" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Minshāt al Kūdī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Minshāt al Kūdī

Hotely Minshāt al Kūdī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Minshāt al Kūdī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Minshāt al Kūdī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Minshāt al Kūdī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Minshāt al Kūdī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Minshāt al Kūdī

3D mapa Minshāt al Kūdī v Google Earth

satelitní 3D mapa Minshāt al Kūdī, Egypt

3D mapa Minshāt al KūdīGoogle Earth – podívejte se na Minshāt al Kūdī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Minshāt al Kūdī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Minshāt al Kūdī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Minshāt al Kūdī, Egypt v Google Earth »

Letiště Minshāt al Kūdī a okolí

Letiště ve městě Minshāt al Kūdī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Minshāt al Kūdī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Minshāt al Kūdī (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Minshāt al Kūdī a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Minshāt al Kūdī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Minshāt al Kūdī: textový odkaz

satelitní mapu Minshāt al Kūdī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Minshāt al Kūdī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Minshāt al Kūdī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Minshāt al Kūdī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Minshāt al Kūdī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ghagardarawari v oblasti Nanded, Maharashtra, Indie
  2. Lokmeri v oblasti Lika-Senj, Chorvatsko
  3. La Playa v oblasti Rioblanco, Tolima, Kolumbie
  4. Lapedona v oblasti Ascoli Piceno, Marche, Itálie
  5. Cavens v oblasti Cloppenburg, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.