3D mapa `Izbat an Najjārīn

Satelitní mapa `Izbat an Najjārīn

název bez diakritiky: `Izbat an Najjarin
správní zařazení: Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 31° 21' 13" North, 30° 29' 4" East

`Izbat an Najjārīn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa `Izbat an NajjarinVítejte na stránce věnované satelitní mapě `Izbat an Najjārīn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je `Izbat an Najjarin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 21' 13" North, 30° 29' 4" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: `Izbat an Najjārīn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely `Izbat an Najjārīn

Hotely `Izbat an Najjārīn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely `Izbat an Najjārīn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě `Izbat an Najjārīn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě `Izbat an Najjārīn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě `Izbat an Najjārīn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města `Izbat an Najjārīn

3D mapa `Izbat an Najjārīn v Google Earth

satelitní 3D mapa `Izbat an Najjārīn, Egypt

3D mapa `Izbat an NajjārīnGoogle Earth – podívejte se na `Izbat an Najjārīn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu `Izbat an Najjārīn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu `Izbat an Najjārīn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa `Izbat an Najjārīn, Egypt v Google Earth »

Letiště `Izbat an Najjārīn a okolí

Letiště ve městě `Izbat an Najjārīn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích `Izbat an Najjārīn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast `Izbat an Najjārīn (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro `Izbat an Najjārīn a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu `Izbat an Najjārīn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu `Izbat an Najjārīn: textový odkaz

satelitní mapu `Izbat an Najjārīn: obrázkový odkaz

satelitní mapu `Izbat an Najjārīn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu `Izbat an Najjārīn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu `Izbat an Najjārīn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu `Izbat an Najjārīn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Henares v oblasti Murcia, Murcia, Španělsko
  2. Diakoulane v oblasti Tambacounda, Senegal
  3. Lebyazh'ye v oblasti Krasnoturanskiy rayon, Krasnoyarskiy Kray, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.