3D mapa Minyat Masīr

Satelitní mapa Minyat Masīr

název bez diakritiky: Minyat Masir
správní zařazení: Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 31° 4' 0" North, 31° 0' 0" East

Minyat Masīr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Minyat MasirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Minyat Masīr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Minyat Masir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 4' 0" North, 31° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Minyat Masīr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Minyat Masīr

Hotely Minyat Masīr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Minyat Masīr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Minyat Masīr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Minyat Masīr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Minyat Masīr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Minyat Masīr

3D mapa Minyat Masīr v Google Earth

satelitní 3D mapa Minyat Masīr, Egypt

3D mapa Minyat MasīrGoogle Earth – podívejte se na Minyat Masīr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Minyat Masīr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Minyat Masīr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Minyat Masīr, Egypt v Google Earth »

Letiště Minyat Masīr a okolí

Letiště ve městě Minyat Masīr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Minyat Masīr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Minyat Masīr (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Minyat Masīr a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Minyat Masīr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Minyat Masīr: textový odkaz

satelitní mapu Minyat Masīr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Minyat Masīr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Minyat Masīr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Minyat Masīr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Minyat Masīr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pratinha v oblasti Mimoso Do Sul, Espiritu Santo, Brazílie
  2. Dehbid v oblasti Fars, Írán
  3. Bouakakou v oblasti Hire, Divo, Pobřeží slonoviny
  4. Grosslaudenbach v oblasti Aschaffenburg, Unterfranken, Bayern, Německo
  5. El Barrosito v oblasti Galeana, Nuevo Leon, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.