loading

Marsa al `Alam hotely: Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam

Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort

základní informace

třída: *****
adresa hotelu: P.O. Box 23, Port Ghalib, Marsa Alam City, Marsa Alam
zeměpisná poloha: 25° 32' 16" severní šířky, 34° 38' 25" východní délky
oblast: Egypt
počet pokojů: 347

popis hotelu

Tento 5-hvězdičkový resort se nachází podél západního pobřeží Marsa Alam City. Nabízí golfové hřiště, aktivity pro děti, 3 restaurace, 2 bary a že výhled na bazén nebo Rudé moře.


Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort – podrobné informace & rezervace »

Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Marsa al `Alam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Marsa al `Alam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese P.O. Box 23, Port Ghalib, Marsa Alam City ve městě Marsá al `Alam, Egypt – viz mapa Marsá al `Alam ».

Hotely blízko hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam

Hotely v okolí hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Marsa al `Alam

Velká letiště blízko hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam

Letiště blízko hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Crowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort hotel Marsa al `Alam. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.