3D mapa Al Fārūqīyah

Satelitní mapa Al Fārūqīyah

název bez diakritiky: Al Faruqiyah
správní zařazení: Asyiut, Upper Egypt, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 26° 59' 0" North, 31° 27' 0" East

Al Fārūqīyah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al FaruqiyahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Fārūqīyah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Faruqiyah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Asyiut, Upper Egypt, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 59' 0" North, 31° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Fārūqīyah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Fārūqīyah

Hotely Al Fārūqīyah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Fārūqīyah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Fārūqīyah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Fārūqīyah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Fārūqīyah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Fārūqīyah

3D mapa Al Fārūqīyah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Fārūqīyah, Egypt

3D mapa Al FārūqīyahGoogle Earth – podívejte se na Al Fārūqīyah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Fārūqīyah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Fārūqīyah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Fārūqīyah, Egypt v Google Earth »

Letiště Al Fārūqīyah a okolí

Letiště ve městě Al Fārūqīyah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Fārūqīyah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Fārūqīyah (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Fārūqīyah a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Fārūqīyah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Fārūqīyah: textový odkaz

satelitní mapu Al Fārūqīyah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Fārūqīyah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Fārūqīyah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Fārūqīyah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Fārūqīyah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Unterau v oblasti Bad Tolz-Wolfratshausen, Oberbayern, Bayern, Německo
  2. Rajicici v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  3. Garing v oblasti Gowa, Sulawesi Selatan, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.