3D mapa Al Qāhirah

Satelitní mapa Al Qāhirah

název bez diakritiky: Al Qahirah
správní zařazení: Al Qahirah (Cairo), Urban Governates, Egypt, Afrika
zeměpisná poloha: 30° 3' 0" North, 31° 15' 0" East

Al Qāhirah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al QahirahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Qāhirah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Qahirah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Al Qahirah (Cairo), Urban Governates, Egypt, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 3' 0" North, 31° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Qāhirah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Qāhirah

Hotely Al Qāhirah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Qāhirah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Qāhirah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Qāhirah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Qāhirah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Al Qāhirah

3D mapa Al Qāhirah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Qāhirah, Egypt

3D mapa Al QāhirahGoogle Earth – podívejte se na Al Qāhirah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Qāhirah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Qāhirah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Qāhirah, Egypt v Google Earth »

Letiště Al Qāhirah a okolí

Letiště ve městě Al Qāhirah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Qāhirah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Qāhirah (Egypt)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Qāhirah a celou oblast Egypt. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Qāhirah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Qāhirah: textový odkaz

satelitní mapu Al Qāhirah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Qāhirah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Qāhirah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Qāhirah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Qāhirah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tiolom Fal v oblasti Louga, Senegal
  2. Rullbo v oblasti Ljusdal Kommun, Gavleborgs Lan, Švédsko
  3. Overheembeek v oblasti Vlaams Brabant, Vlaanderen, Belgie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.