loading

Az Zaytiyah hotely: Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah

Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna

základní informace

třída: *****
adresa hotelu: Km 102, El Zafarana Road, Ain Sokhna - Suez, Egypt, Suez
zeměpisná poloha: 29° 17' 4" severní šířky, 32° 36' 9" východní délky
oblast: As Suways (Suez), Urban Governates, Egypt
počet pokojů: 98

popis hotelu

Tento 5-hvězdičkový hotel v Suezu nabízí panoramatický výhled na Rudé moře. K vybavení patří posilovna, lázně s masážemi a venkovní bazén. Bezplatné parkování je k dispozici.


Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna – podrobné informace & rezervace »

Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Az Zaytiyah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Az Zaytiyah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Km 102, El Zafarana Road, Ain Sokhna - Suez, Egypt ve městě Az Zaytīyah, As Suways (Suez), Urban Governates, Egypt – viz mapa Az Zaytīyah ».

Hotely blízko hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah

Hotely v okolí hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Az Zaytiyah

Velká letiště blízko hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah

Letiště blízko hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Centara Grand Beach Resort & Spa - Sokhna hotel Az Zaytiyah. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.