loading

Ekvádor: hotely – rezervujte si hotel ve státě Ekvádor

Hotely Ekvádor – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Ekvádor. Další města ve státu Ekvádor – viz mapa Ekvádor.

Rezervujte si hotel Ekvádor on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech státu Ekvádor. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Quito hotely

Quito leží v oblasti Quito, Pichincha, Ekvádor (viz mapa Quito).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Quito (navštivte průvodce hotely Quito pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Quito je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Quito

další hotely Quito »
JW Marriott Hotel Quito: fotografie

JW Marriott Hotel Quito *****

Sídlí ve velkolepém domě pouze 11 km od historického centra města Quito je, JW Marriott Hotel Quito nabízí lázně, bazén a fitness centrum. Několik restaurací a barů jsou představováni. Autobusové nádraží je 6 km daleko.

Swissôtel Quito: fotografie

Swissôtel Quito *****

Nachází se v komerční a rezidenční čtvrti Quito je, Swissotel nabízí moderní, vzduch-stabilizuje pokojů s bezplatným Wi-Fi. Zařízení patří krytý a venkovní bazén a dobře vybavené-obchodní a fitness centra.

Dann Carlton Quito: fotografie

Dann Carlton Quito *****

Quito Dann Carlton nabízí stylové ubytování 5 km od letiště Mariscal Sucre. Hotel se může pochlubit panoramatický bazén, fitness centrum a exkluzivní restaurace vychutnat ekvádorských kuchyni. Pokoje v hotelu Carlton mají 5-hvězdičkový dekor.

Guayaquil hotely

Guayaquil leží v oblasti Guayaquil, Guayas, Ekvádor (viz mapa Guayaquil).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Guayaquil (navštivte průvodce hotely Guayaquil pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Guayaquil je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Guayaquil

další hotely Guayaquil »
Courtyard by Marriott Guayaquil: fotografie

Courtyard by Marriott Guayaquil *****

Díky zahradu s bazénem a fitness centrum, Courtyard by Marriott Guayaquil se nachází v impozantní moderní budovy 2 km od World Trade Centre v Guayaquil. K dispozici je restaurace a bezplatné Wi-Fi a snídaně jsou poskytovány.

Sonesta Hotel Guayaquil: fotografie

Sonesta Hotel Guayaquil *****

Pouze 2 km od mezinárodního letiště José Olmedo, Sonesta Hotel nabízí Guayaquil plyšové pokoje s bezplatným Wi-Fi a plazmové televizory. Najdete zde lázně, bazén a fitness centrum. Malecon je 6 km daleko.

Hilton Colon Guayaquil Hotel: fotografie

Hilton Colon Guayaquil Hotel *****

Nabízíme kompletní, bezpečné luxusní obklopen hlavních nákupních center a dolů městské části, Hilton Colon nabízí prostorné pokoje s LCD TV, bazén, 4 restaurace a 2 bary.

Cuenca hotely

Cuenca leží v oblasti Cuenca, Azuay, Ekvádor (viz mapa Cuenca).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cuenca (navštivte průvodce hotely Cuenca pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cuenca je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cuenca

další hotely Cuenca »
Hotel Oro Verde Cuenca: fotografie

Hotel Oro Verde Cuenca *****

Kde najdete bazén, sauna, fitness centrum a zahradu, tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. K dispozici je restaurace a obchodní centrum.

Hosteria Caballo Campana: fotografie

Hosteria Caballo Campana *****

Caballo Campana je koloniální rodinný Hacienda skryté v rozkvětu Misicata lesů, 15 minut jízdy od Cuenca. Nabízí agroturistiky výlety a jezdecká škola s 32 stájí.

Hotel Boutique Santa Lucia: fotografie

Hotel Boutique Santa Lucia *****

Tento nostalgický boutique hotel, zasazený do 19. století starý dům, nabízí luxusní ubytování a Wi-Fi. Nachází se v okouzlující staré město okresu Cuenca města.

Ibarra hotely

Ibarra leží v oblasti Ibarra, Imbabura, Ekvádor (viz mapa Ibarra).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ibarra (navštivte průvodce hotely Ibarra pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ibarra je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ibarra

další hotely Ibarra »
Hosteria El Prado: fotografie

Hosteria El Prado ****

El Prado je luxusní penzion s lázněmi, krytý bazén a sportovní zařízení. K dispozici je á la carte restaurace a bezplatné Wi-Fi. Ibarra je 5-minut jízdy autem. V Hosteria El Prado si hosté mohou relaxovat v plné 4-hvězdičkový stylu.

Hosteria Cananvalle: fotografie

Hosteria Cananvalle ****

Představovat restaurace a velkou zahradu s výhledem na Cotacachi sopky, Hosteria Cananvalle nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi v kouzelném chatkách přímo před Chorlavi řeky. Snídaně je poskytována, a tenisový kurt je uváděn.

San Andres Lodge & Spa: fotografie

San Andres Lodge & Spa ****

Nastavte ve velkém domě 20 minut jízdy Otavalo, v severní provincii Imbabura, San Andres Lodge & Spa nabízí velkou zahradu s bazénem, ​​sauna a lázně. Restaurace je uváděn.

Puerto Ayora hotely

Puerto Ayora leží v oblasti Ekvádor (viz mapa Puerto Ayora).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Puerto Ayora (navštivte průvodce hotely Puerto Ayora pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Puerto Ayora je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Puerto Ayora

další hotely Puerto Ayora »
Red Mangrove Aventura Lodge: fotografie

Red Mangrove Aventura Lodge *****

S výhledem na oceán, Red Mangrove Aventura Lodge nabízí stylové ubytování s bezplatným Wi-Fi a snídani v Puerto Ayoras, největší město v souostroví Galapágy. Restaurace a bar jsou představováni.

Hotel Angermeyer Waterfront Inn: fotografie

Hotel Angermeyer Waterfront Inn *****

V malebné budově vyrobené z lávových kamenů a naplavené dříví, Hotel Waterfront Angermeyer Inn nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a kabelové televize v Puerto Ayora. K dispozici je restaurace a snídaně. Německý Beach je 500 metrů.

Hotel Silberstein: fotografie

Hotel Silberstein ****

Krajinářský bazén lemovaný s červeným obklady a okouzlující dřevěný most uprostřed koloniálním stylu balkónů může být rád. Wi-Fi je zdarma a všechny pokoje mají výhled do zahrady. V hotelu jsou hostům Silberstein 20 minut chůze od německého Beach.

Otavalo hotely

Otavalo leží v oblasti Otavalo, Imbabura, Ekvádor (viz mapa Otavalo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Otavalo (navštivte průvodce hotely Otavalo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Otavalo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Otavalo

další hotely Otavalo »
Las Palmeras Inn: fotografie

Las Palmeras Inn ***

Tento 150 let starý statek je zastrčený ve svěžím horském údolí méně než 2 hodiny od Quito. Je k dispozici zahrada, volejbal a fotbalové hřiště a bezplatné parkoviště.

Hotel Acoma: fotografie

Hotel Acoma ***

Nachází se v Otavalo, naproti Volcano Imbabura a 2 bloky od slavné řemeslné trhu (známé jako "La Plaza de ponča"), Acoma Hotel nabízí světlé pokoje s vlastní koupelnou.

La Casa Sol Andean Lodge: fotografie

La Casa Sol Andean Lodge ***

Křižuje vodopád, této etnické stylu domu v Peguche, 3 km od Otavalo, nabízí pokoje s výhledem na Andy a Údolí Dawn. Free Wi-Fi a parkoviště jsou k dispozici.

Puerto Villamil hotely

Puerto Villamil leží v oblasti Ekvádor (viz mapa Puerto Villamil).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Puerto Villamil (navštivte průvodce hotely Puerto Villamil pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Puerto Villamil je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Puerto Villamil

další hotely Puerto Villamil »
La Casa de Marita: fotografie

La Casa de Marita ****

Obklopen palmami a bílým pískovaným pláží Puerto Villamil, La Casa de Marita nabízí stylové ubytování v krásném ostrově Isabela. Free Wi-Fi a snídaně formou bufetu jsou v ceně.

Hotel Albemarle: fotografie

Hotel Albemarle ***

Nastavte v středomořském stylu domu nachází přímo na Cuna del Sol Beach Hotel Albemarle k dispozici zahrada s bazénem a restaurace. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi v Isabela Island.

Hotel San Vicente Galapagos: fotografie

Hotel San Vicente Galapagos ***

Hotel San Vicente Galapagos se nachází na ostrově Isabela, největší Galapágy. Nabízí klimatizované pokoje, bezplatné Wi-Fi a bezplatné používání šnorchl zařízení.

Montañita hotely

Montañita leží v oblasti Santa Elena, Guayas, Ekvádor (viz mapa Montañita).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Montanita (navštivte průvodce hotely Montañita pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Montanita je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Montanita

další hotely Montañita »
Hotel Baja Montañita: fotografie

Hotel Baja Montañita ****

Nachází se přímo před Montañitas Beach Hotel Baja Montañita je bazén a restaurace. Nabízí pokoje s Wi-Fi a plazmové televizory jen 2 km od centra města. Snídaně je poskytována.

Tabuba Hostal Malecón: fotografie

Tabuba Hostal Malecón

Nachází se přímo u moře, Tabuba Hostal Malecón nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a plazmové televizory. Snídaně je poskytována a společná kuchyň se objevuje. Guayaquil je 3 hodiny jízdy autobusem.

Hurvinek: fotografie

Hurvinek

Jen 100 metrů od pláže Montañitas, Hurvínek nabízí ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a balkonem. Free Wi-Fi a snídaně jsou poskytovány. Guayaquil je 200 km daleko, a Manta je 159 km daleko.

Puerto López hotely

Puerto López leží v oblasti Jipijapa, Manabi, Ekvádor (viz mapa Puerto López).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Puerto Lopez (navštivte průvodce hotely Puerto López pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Puerto Lopez je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Puerto Lopez

další hotely Puerto López »
Resort Atamari: fotografie

Resort Atamari ****

Je zasazen do botanické zahrady v Guayaquil, Atamari nabízí úžasný výhled na pláže s bílým pískem Ayante. Hosté si mohou užívat přírody aktivity, profesionální potápěčské kurzy a jízdu na koni přes La Plata Island.

Maremonti Bed & Breakfast: fotografie

Maremonti Bed & Breakfast ****

Zastrčený v ekvádorských horách s malebným výhledem na Puerto Lopez, Inn nabízí ubytování bez stresu s vlastním balkonem, houpací sítě, a bezplatné Wi-Fi. Masáží lze objednat.

Piedra Del Mar Hotel Boutique: fotografie

Piedra Del Mar Hotel Boutique ***

Piedra Del Mar nabízí ideální polohu přímo u pláže a bezplatné Wi-Fi v klidném Puerto Lopez okresu. Hosté si mohou vychutnat pozorování velryb výlety, jízda na kanoích nebo malebné naučná stezka.

Mindo hotely

Mindo leží v oblasti Sn Miguel Bancos, Pichincha, Ekvádor (viz mapa Mindo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Mindo (navštivte průvodce hotely Mindo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Mindo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Mindo

další hotely Mindo »
El Septimo Paraiso: fotografie

El Septimo Paraiso *****

Bazén a horké vany si můžete vychutnat přímo v Mindo kopcích, 96 km z Quito. Tam jsou půvabné dřevěné lávky přes les. Hosté jsou uvítáni s nápoje zdarma.

Hostería Mindo Ananaw: fotografie

Hostería Mindo Ananaw ***

Bez stresu kabiny ubytování ve stylu si můžete vychutnat v malebném Mindo, pouhé 4 km od Mindo-Nambillo vodopád. K dispozici je Orchid Garden v okolí a pozorování ptáků, jsou k dispozici. Soukromé parkování je zdarma.

Cabañas Bird Planet: fotografie

Cabañas Bird Planet

Cabañas Bird Planet nabízí ekologicky šetrné ubytování s Wi-Fi pouhých 50 metrů od řeky Mindo. Má velkou zahradu a restaurace. Hlavní Park je 5 minut chůze od hotelu.

Hotely Ekvádor: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Ekvádor: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Ekvádor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Ekvádor.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Ekvádor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Ekvádor – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Ekvádor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.