3D mapa Hacienda Pirca

Satelitní mapa Hacienda Pirca

název bez diakritiky: Hacienda Pirca
správní zařazení: Quito, Pichincha, Ekvádor, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 0° 90' 0" North, 78° 25' 0" West

Hacienda Pirca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hacienda PircaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hacienda Pirca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hacienda Pirca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Quito, Pichincha, Ekvádor, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 0° 90' 0" North, 78° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hacienda Pirca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hacienda Pirca

Hotely Hacienda Pirca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hacienda Pirca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hacienda Pirca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hacienda Pirca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hacienda Pirca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hacienda Pirca

3D mapa Hacienda Pirca v Google Earth

satelitní 3D mapa Hacienda Pirca, Ekvádor

3D mapa Hacienda PircaGoogle Earth – podívejte se na Hacienda Pirca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hacienda Pirca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hacienda Pirca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hacienda Pirca, Ekvádor v Google Earth »

Letiště Hacienda Pirca a okolí

Letiště ve městě Hacienda Pirca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hacienda Pirca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hacienda Pirca (Ekvádor)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hacienda Pirca a celou oblast Ekvádor. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hacienda Pirca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hacienda Pirca: textový odkaz

satelitní mapu Hacienda Pirca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hacienda Pirca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hacienda Pirca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Pirca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hacienda Pirca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Akokome v oblasti Ga, Greater Accra, Ghana
  2. Johnsonkrom v oblasti Amenfi, Western, Ghana
  3. Ignatovtsi v oblasti Veliko Tarnovo, Bulharsko
  4. Brunnsvik v oblasti Ludvika Kommun, Dalarnes Lan, Švédsko
  5. Vanam v oblasti Konshish, Benue, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.