3D mapa Ad Abbai

Satelitní mapa Ad Abbai

název bez diakritiky: Ad Abbai
správní zařazení: Areza, Debub, Eritrea, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 50' 0" North, 38° 26' 0" East

Ad Abbai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ad AbbaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ad Abbai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ad Abbai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Areza, Debub, Eritrea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 50' 0" North, 38° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ad Abbai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ad Abbai

Hotely Ad Abbai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ad Abbai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ad Abbai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ad Abbai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ad Abbai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ad Abbai

3D mapa Ad Abbai v Google Earth

satelitní 3D mapa Ad Abbai, Eritrea

3D mapa Ad AbbaiGoogle Earth – podívejte se na Ad Abbai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ad Abbai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ad Abbai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ad Abbai, Eritrea v Google Earth »

Letiště Ad Abbai a okolí

Letiště ve městě Ad Abbai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ad Abbai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ad Abbai (Eritrea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ad Abbai a celou oblast Eritrea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ad Abbai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ad Abbai: textový odkaz

satelitní mapu Ad Abbai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ad Abbai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ad Abbai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Abbai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Abbai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Planinci v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Hashah v oblasti Shabwah, Former South Yemen, Jemen
  3. Sidorovka v oblasti Zubtsovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  4. Kamenka v oblasti Oktyabrskiy rayon, Volgogradskaya Oblast, Rusko
  5. Lae v oblasti Anija, Harju, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.