3D mapa Emnī-Tselīm

Satelitní mapa Emnī-Tselīm

název bez diakritiky: Emni-Tselim
správní zařazení: Debarwa, Debub, Eritrea, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 4' 5" North, 38° 47' 39" East

Emnī-Tselīm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Emni-TselimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Emnī-Tselīm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Emni-Tselim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Debarwa, Debub, Eritrea, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 4' 5" North, 38° 47' 39" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Emnī-Tselīm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Emnī-Tselīm

Hotely Emnī-Tselīm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Emnī-Tselīm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Emnī-Tselīm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Emnī-Tselīm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Emnī-Tselīm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Emnī-Tselīm

3D mapa Emnī-Tselīm v Google Earth

satelitní 3D mapa Emnī-Tselīm, Eritrea

3D mapa Emnī-TselīmGoogle Earth – podívejte se na Emnī-Tselīm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Emnī-Tselīm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Emnī-Tselīm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Emnī-Tselīm, Eritrea v Google Earth »

Letiště Emnī-Tselīm a okolí

Letiště ve městě Emnī-Tselīm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Emnī-Tselīm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Emnī-Tselīm (Eritrea)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Emnī-Tselīm a celou oblast Eritrea. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Emnī-Tselīm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Emnī-Tselīm: textový odkaz

satelitní mapu Emnī-Tselīm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Emnī-Tselīm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Emnī-Tselīm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Emnī-Tselīm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Emnī-Tselīm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Danaqilah v oblasti Central, Súdán
  2. Starr School v oblasti Glacier County, Montana, Spojené státy americké
  3. Torawatura v oblasti North Western, Srí Lanka
  4. Karimpur v oblasti Narsingdi Zl, Dhaka Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.