3D mapa Risti

Satelitní mapa Risti

název bez diakritiky: Risti
správní zařazení: Risti, Laane, Estonsko, Evropa
zeměpisná poloha: 59° 0' 0" North, 24° 3' 36" East

Risti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RistiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Risti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Risti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Risti, Laane, Estonsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 0' 0" North, 24° 3' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Risti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Risti

Hotely Risti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Risti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Risti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Risti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Risti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Risti

3D mapa Risti v Google Earth

satelitní 3D mapa Risti, Estonsko

3D mapa RistiGoogle Earth – podívejte se na Risti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Risti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Risti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Risti, Estonsko v Google Earth »

Letiště Risti a okolí

Letiště ve městě Risti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Risti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Risti (Estonsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Risti a celou oblast Estonsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Risti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Risti: textový odkaz

satelitní mapu Risti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Risti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Risti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Risti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Risti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ludwigshohe v oblasti Demmin, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  2. Fundo Botijeria v oblasti Palpa, Ica, Peru
  3. Kutarma v oblasti Andizhan, Uzbekistán
  4. Dougoulena v oblasti Faranah, Kankan, Guinea
  5. Croft v oblasti Lincolnshire County, East Midlands, England, Velká Británie
  6. Palkot v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.