3D mapa Võru

Satelitní mapa Võru

název bez diakritiky: Voru
správní zařazení: Voru Linn, Voru, Estonsko, Evropa
zeměpisná poloha: 57° 50' 2" North, 27° 1' 10" East

Võru a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VoruVítejte na stránce věnované satelitní mapě Võru. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Voru, administrativně je místo zařazeno do oblasti Voru Linn, Voru, Estonsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 50' 2" North, 27° 1' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Võru v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Võru

Hotely Võru: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Võru: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Võru, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Võru Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Võru. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Võru

3D mapa Võru v Google Earth

satelitní 3D mapa Võru, Estonsko

3D mapa VõruGoogle Earth – podívejte se na Võru z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Võru dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Võru shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Võru, Estonsko v Google Earth »

Letiště Võru a okolí

Letiště ve městě Võru a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Võru říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Võru (Estonsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Võru a celou oblast Estonsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Võru

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Võru: textový odkaz

satelitní mapu Võru: obrázkový odkaz

satelitní mapu Võru

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Võru: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Võru: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Võru: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lubenskaya v oblasti Dmitrovskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko
  2. Meterizi v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  3. Caronoan v oblasti Ilocos Sur, Region 1, Filipíny
  4. Malinta v oblasti Nueva Ecija, Region 3, Filipíny
  5. Kabatandji v oblasti Gaoual, Labe, Guinea
  6. Alpartir v oblasti Zaragoza, Aragon, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.