3D mapa Ahun Tugre

Satelitní mapa Ahun Tugre

název bez diakritiky: Ahun Tugre
správní zařazení: North Wello, Amhara, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 52' 0" North, 39° 27' 0" East

Ahun Tugre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ahun TugreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ahun Tugre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ahun Tugre, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Wello, Amhara, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 52' 0" North, 39° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ahun Tugre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ahun Tugre

Hotely Ahun Tugre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ahun Tugre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ahun Tugre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ahun Tugre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ahun Tugre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ahun Tugre

3D mapa Ahun Tugre v Google Earth

satelitní 3D mapa Ahun Tugre, Etiopie

3D mapa Ahun TugreGoogle Earth – podívejte se na Ahun Tugre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ahun Tugre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ahun Tugre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ahun Tugre, Etiopie v Google Earth »

Letiště Ahun Tugre a okolí

Letiště ve městě Ahun Tugre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ahun Tugre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ahun Tugre (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ahun Tugre a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ahun Tugre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ahun Tugre: textový odkaz

satelitní mapu Ahun Tugre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ahun Tugre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ahun Tugre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ahun Tugre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ahun Tugre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Balut Island v oblasti Davao Del Sur, Region 11, Filipíny
  2. Ta Tu Phing v oblasti Sin Ho, Lai Chau, Vietnam
  3. Colorado v oblasti Tumaco, Narino, Kolumbie
  4. Seeley Lake v oblasti Missoula County, Montana, Spojené státy americké
  5. Novosyulki v oblasti Minsk, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.