3D mapa Ārēra

Satelitní mapa Ārēra

název bez diakritiky: Arera
správní zařazení: South Wello, Amhara, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 59' 0" North, 39° 56' 0" East

Ārēra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AreraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ārēra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Arera, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Wello, Amhara, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 59' 0" North, 39° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ārēra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ārēra

Hotely Ārēra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ārēra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ārēra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ārēra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ārēra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ārēra

3D mapa Ārēra v Google Earth

satelitní 3D mapa Ārēra, Etiopie

3D mapa ĀrēraGoogle Earth – podívejte se na Ārēra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ārēra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ārēra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ārēra, Etiopie v Google Earth »

Letiště Ārēra a okolí

Letiště ve městě Ārēra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ārēra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ārēra (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ārēra a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ārēra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ārēra: textový odkaz

satelitní mapu Ārēra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ārēra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ārēra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ārēra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ārēra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yu-dong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Pir Khalis v oblasti Bahawalnagar, Punjab, Pákistán
  3. Aiquara v oblasti Aiquara, Bahia, Brazílie
  4. Piedra del Medio v oblasti Tulcan, Carchi, Ekvádor

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.