3D mapa Menī

Satelitní mapa Menī

název bez diakritiky: Meni
správní zařazení: South Wello, Amhara, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 33' 0" North, 39° 24' 0" East

Menī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MeniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Menī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Meni, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Wello, Amhara, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 33' 0" North, 39° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Menī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Menī

Hotely Menī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Menī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Menī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Menī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Menī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Menī

3D mapa Menī v Google Earth

satelitní 3D mapa Menī, Etiopie

3D mapa MenīGoogle Earth – podívejte se na Menī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Menī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Menī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Menī, Etiopie v Google Earth »

Letiště Menī a okolí

Letiště ve městě Menī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Menī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Menī (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Menī a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Menī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Menī: textový odkaz

satelitní mapu Menī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Menī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Menī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Menī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Menī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kattaich v oblasti Samarkand, Uzbekistán
  2. Bou Chitane v oblasti Chlef, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.