3D mapa Berbade

Satelitní mapa Berbade

název bez diakritiky: Berbade
správní zařazení: Bale, Oromiya, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 20' 0" North, 42° 9' 0" East

Berbade a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BerbadeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Berbade. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Berbade, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bale, Oromiya, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 20' 0" North, 42° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Berbade v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Berbade

Hotely Berbade: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Berbade: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Berbade, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Berbade Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Berbade. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Berbade

3D mapa Berbade v Google Earth

satelitní 3D mapa Berbade, Etiopie

3D mapa BerbadeGoogle Earth – podívejte se na Berbade z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Berbade dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Berbade shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Berbade, Etiopie v Google Earth »

Letiště Berbade a okolí

Letiště ve městě Berbade a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Berbade říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Berbade (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Berbade a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Berbade

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Berbade: textový odkaz

satelitní mapu Berbade: obrázkový odkaz

satelitní mapu Berbade

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Berbade: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Berbade: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Berbade: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ho Sao Tchai v oblasti Bac Ha, Lao Cai, Vietnam
  2. Dzuun Ganjir Hural v oblasti Hentiy, Mongolsko
  3. El Yaral v oblasti Mariscal Nieto, Moquegua, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.