3D mapa Berēso

Satelitní mapa Berēso

název bez diakritiky: Bereso
správní zařazení: East Wellega, Oromiya, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 12' 0" North, 37° 16' 0" East

Berēso a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BeresoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Berēso. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bereso, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Wellega, Oromiya, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 12' 0" North, 37° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Berēso v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Berēso

Hotely Berēso: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Berēso: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Berēso, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Berēso Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Berēso. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Berēso

3D mapa Berēso v Google Earth

satelitní 3D mapa Berēso, Etiopie

3D mapa BerēsoGoogle Earth – podívejte se na Berēso z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Berēso dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Berēso shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Berēso, Etiopie v Google Earth »

Letiště Berēso a okolí

Letiště ve městě Berēso a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Berēso říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Berēso (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Berēso a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Berēso

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Berēso: textový odkaz

satelitní mapu Berēso: obrázkový odkaz

satelitní mapu Berēso

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Berēso: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Berēso: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Berēso: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Luoxiang v oblasti Pingnan, Guangxi, Čína
  2. San Rafael v oblasti Ciudad Valles, San Luis Potosi, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.