3D mapa Kurno

Satelitní mapa Kurno

název bez diakritiky: Kurno
správní zařazení: North West Shewa, Oromiya, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 57' 0" North, 38° 19' 0" East

Kurno a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KurnoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kurno. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kurno, administrativně je místo zařazeno do oblasti North West Shewa, Oromiya, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 57' 0" North, 38° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kurno v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kurno

Hotely Kurno: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kurno: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kurno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kurno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kurno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kurno

3D mapa Kurno v Google Earth

satelitní 3D mapa Kurno, Etiopie

3D mapa KurnoGoogle Earth – podívejte se na Kurno z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kurno dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kurno shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kurno, Etiopie v Google Earth »

Letiště Kurno a okolí

Letiště ve městě Kurno a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kurno říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kurno (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kurno a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kurno

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kurno: textový odkaz

satelitní mapu Kurno: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kurno

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kurno: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kurno: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kurno: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Nok Lai v oblasti Nakhon Thammarat, Southern, Thajsko
  2. Madiba v oblasti Louetsi-Bibaka (Malinga), Ngounie, Gabun
  3. Bolculesti v oblasti Arges, Rumunsko
  4. Androy v oblasti Betioky-Sud, Toliary, Madagaskar
  5. Ibbawala v oblasti Southern, Srí Lanka
  6. New Bethel v oblasti Fayette County, Tennessee, Spojené státy americké
  7. Cinerus v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.