3D mapa Gumbur Ottum

Satelitní mapa Gumbur Ottum

název bez diakritiky: Gumbur Ottum
správní zařazení: Gode, Somali, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 14' 0" North, 43° 12' 0" East

Gumbur Ottum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Gumbur OttumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gumbur Ottum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gumbur Ottum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gode, Somali, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 14' 0" North, 43° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gumbur Ottum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gumbur Ottum

Hotely Gumbur Ottum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gumbur Ottum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gumbur Ottum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gumbur Ottum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gumbur Ottum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gumbur Ottum

3D mapa Gumbur Ottum v Google Earth

satelitní 3D mapa Gumbur Ottum, Etiopie

3D mapa Gumbur OttumGoogle Earth – podívejte se na Gumbur Ottum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gumbur Ottum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gumbur Ottum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gumbur Ottum, Etiopie v Google Earth »

Letiště Gumbur Ottum a okolí

Letiště ve městě Gumbur Ottum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gumbur Ottum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gumbur Ottum (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gumbur Ottum a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gumbur Ottum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gumbur Ottum: textový odkaz

satelitní mapu Gumbur Ottum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gumbur Ottum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gumbur Ottum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gumbur Ottum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gumbur Ottum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Habas v oblasti Cuenca, Azuay, Ekvádor
  2. Delbois v oblasti Grand Anse, Haiti
  3. Staraya Sharapanovka v oblasti Vinnytska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.