3D mapa Dērwērnachē

Satelitní mapa Dērwērnachē

název bez diakritiky: Derwernache
správní zařazení: Jijiga, Somali, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 50' 0" North, 43° 2' 0" East

Dērwērnachē a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DerwernacheVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dērwērnachē. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Derwernache, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jijiga, Somali, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 50' 0" North, 43° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dērwērnachē v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dērwērnachē

Hotely Dērwērnachē: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dērwērnachē: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dērwērnachē, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dērwērnachē Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dērwērnachē. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dērwērnachē

3D mapa Dērwērnachē v Google Earth

satelitní 3D mapa Dērwērnachē, Etiopie

3D mapa DērwērnachēGoogle Earth – podívejte se na Dērwērnachē z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dērwērnachē dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dērwērnachē shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dērwērnachē, Etiopie v Google Earth »

Letiště Dērwērnachē a okolí

Letiště ve městě Dērwērnachē a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dērwērnachē říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dērwērnachē (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dērwērnachē a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dērwērnachē

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dērwērnachē: textový odkaz

satelitní mapu Dērwērnachē: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dērwērnachē

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dērwērnachē: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dērwērnachē: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dērwērnachē: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Unterlabill v oblasti Feldbach, Steiermark, Rakousko
  2. Xujiawu v oblasti Taihu, Anhui, Čína
  3. Trnova Dolina v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  4. Habilah v oblasti Kordufan, Súdán
  5. Pang-itan v oblasti Aklan, Region 6, Filipíny
  6. Mobilangomo v oblasti Mossendjo, Niari, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.