3D mapa Dība

Satelitní mapa Dība

název bez diakritiky: Diba
správní zařazení: Jijiga, Somali, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 16' 0" North, 42° 48' 0" East

Dība a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DibaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dība. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Diba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jijiga, Somali, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 16' 0" North, 42° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dība v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dība

Hotely Dība: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dība: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dība, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dība Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dība. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dība

3D mapa Dība v Google Earth

satelitní 3D mapa Dība, Etiopie

3D mapa DībaGoogle Earth – podívejte se na Dība z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dība dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dība shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dība, Etiopie v Google Earth »

Letiště Dība a okolí

Letiště ve městě Dība a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dība říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dība (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dība a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dība

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dība: textový odkaz

satelitní mapu Dība: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dība

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dība: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dība: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dība: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kware v oblasti Kware, Sokoto, Nigérie
  2. Sagan-Shuluta v oblasti Tunkinskiy rayon, Republic of Buryatia, Rusko
  3. Nagayevo v oblasti Kungurskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko
  4. Timana v oblasti Timana, Huila, Kolumbie
  5. Namarriri v oblasti Namapa, Nampula, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.