3D mapa Fejij

Satelitní mapa Fejij

název bez diakritiky: Fejij
správní zařazení: South Omo, Southern, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 4° 36' 0" North, 36° 21' 0" East

Fejij a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FejijVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fejij. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fejij, administrativně je místo zařazeno do oblasti South Omo, Southern, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 36' 0" North, 36° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fejij v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fejij

Hotely Fejij: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fejij: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fejij, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fejij Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fejij. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fejij

3D mapa Fejij v Google Earth

satelitní 3D mapa Fejij, Etiopie

3D mapa FejijGoogle Earth – podívejte se na Fejij z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fejij dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fejij shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fejij, Etiopie v Google Earth »

Letiště Fejij a okolí

Letiště ve městě Fejij a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fejij říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fejij (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fejij a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fejij

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fejij: textový odkaz

satelitní mapu Fejij: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fejij

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fejij: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fejij: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fejij: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Donggnang v oblasti Phonthong, Champassack, Laos
  2. Yarumal v oblasti Bolivar, Valle del Cauca, Kolumbie
  3. Arechalde v oblasti Viscaya, Pais Vasco, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.