3D mapa Ādī Bigdī

Satelitní mapa Ādī Bigdī

název bez diakritiky: Adi Bigdi
správní zařazení: Central, Tigray, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 2' 19" North, 39° 9' 25" East

Ādī Bigdī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Adi BigdiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ādī Bigdī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Adi Bigdi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Tigray, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 2' 19" North, 39° 9' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ādī Bigdī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ādī Bigdī

Hotely Ādī Bigdī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ādī Bigdī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ādī Bigdī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ādī Bigdī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ādī Bigdī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ādī Bigdī

3D mapa Ādī Bigdī v Google Earth

satelitní 3D mapa Ādī Bigdī, Etiopie

3D mapa Ādī BigdīGoogle Earth – podívejte se na Ādī Bigdī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ādī Bigdī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ādī Bigdī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ādī Bigdī, Etiopie v Google Earth »

Letiště Ādī Bigdī a okolí

Letiště ve městě Ādī Bigdī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ādī Bigdī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ādī Bigdī (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ādī Bigdī a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ādī Bigdī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ādī Bigdī: textový odkaz

satelitní mapu Ādī Bigdī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ādī Bigdī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ādī Bigdī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Bigdī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Bigdī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Golagheh Mordeh v oblasti Lorestan, Írán
  2. Muqbilah v oblasti Riyad, Saudská Arábie
  3. Korteke v oblasti Mugla, Turecko
  4. Xitan v oblasti Taiping, Anhui, Čína
  5. Przezdziecko Mroczki v oblasti Ostrow Mazowiecka, Mazowieckie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.