3D mapa Ādī Ch'ewa

Satelitní mapa Ādī Ch'ewa

název bez diakritiky: Adi Ch'ewa
správní zařazení: East, Tigray, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 2' 53" North, 39° 35' 51" East

Ādī Ch'ewa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Adi Ch'ewaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ādī Ch'ewa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Adi Ch'ewa, administrativně je místo zařazeno do oblasti East, Tigray, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 2' 53" North, 39° 35' 51" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ādī Ch'ewa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ādī Ch'ewa

Hotely Ādī Ch'ewa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ādī Ch'ewa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ādī Ch'ewa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ādī Ch'ewa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ādī Ch'ewa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ādī Ch'ewa

3D mapa Ādī Ch'ewa v Google Earth

satelitní 3D mapa Ādī Ch'ewa, Etiopie

3D mapa Ādī Ch'ewaGoogle Earth – podívejte se na Ādī Ch'ewa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ādī Ch'ewa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ādī Ch'ewa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ādī Ch'ewa, Etiopie v Google Earth »

Letiště Ādī Ch'ewa a okolí

Letiště ve městě Ādī Ch'ewa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ādī Ch'ewa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ādī Ch'ewa (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ādī Ch'ewa a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ādī Ch'ewa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ādī Ch'ewa: textový odkaz

satelitní mapu Ādī Ch'ewa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ādī Ch'ewa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ādī Ch'ewa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Ch'ewa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Ch'ewa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bedlno v oblasti Rakovník, Středočeský kraj, Česká republika
  2. Villa Rosa v oblasti Texiguat, Paraiso, Honduras
  3. Ulaha v oblasti Tov, Mongolsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.