3D mapa Ādī Gedena

Satelitní mapa Ādī Gedena

název bez diakritiky: Adi Gedena
správní zařazení: West, Tigray, Etiopie, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 2' 54" North, 38° 17' 27" East

Ādī Gedena a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Adi GedenaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ādī Gedena. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Adi Gedena, administrativně je místo zařazeno do oblasti West, Tigray, Etiopie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 2' 54" North, 38° 17' 27" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ādī Gedena v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ādī Gedena

Hotely Ādī Gedena: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ādī Gedena: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ādī Gedena, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ādī Gedena Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ādī Gedena. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ādī Gedena

3D mapa Ādī Gedena v Google Earth

satelitní 3D mapa Ādī Gedena, Etiopie

3D mapa Ādī GedenaGoogle Earth – podívejte se na Ādī Gedena z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ādī Gedena dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ādī Gedena shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ādī Gedena, Etiopie v Google Earth »

Letiště Ādī Gedena a okolí

Letiště ve městě Ādī Gedena a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ādī Gedena říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ādī Gedena (Etiopie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ādī Gedena a celou oblast Etiopie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ādī Gedena

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ādī Gedena: textový odkaz

satelitní mapu Ādī Gedena: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ādī Gedena

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ādī Gedena: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Gedena: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ādī Gedena: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sudgeorgsfehn v oblasti Ammerland, Weser-Ems, Niedersachsen, Německo
  2. Chasselay v oblasti Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie
  3. Konovalova v oblasti PritobolnyyKurtamyshskiyZverinogolovskiy rayon, Kurganskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.