3D mapa Kirkjubøur

Satelitní mapa Kirkjubøur

název bez diakritiky: Kirkjubour
správní zařazení: Faerské ostrovy, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 57' 0" North, 6° 47' 0" West

Kirkjubøur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KirkjubourVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kirkjubøur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kirkjubour, administrativně je místo zařazeno do oblasti Faerské ostrovy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 57' 0" North, 6° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kirkjubøur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kirkjubøur

Hotely Kirkjubøur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kirkjubøur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kirkjubøur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kirkjubøur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kirkjubøur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kirkjubøur

3D mapa Kirkjubøur v Google Earth

satelitní 3D mapa Kirkjubøur, Faerské ostrovy

3D mapa KirkjubøurGoogle Earth – podívejte se na Kirkjubøur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kirkjubøur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kirkjubøur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kirkjubøur, Faerské ostrovy v Google Earth »

Letiště Kirkjubøur a okolí

Letiště ve městě Kirkjubøur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kirkjubøur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kirkjubøur (Faerské ostrovy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kirkjubøur a celou oblast Faerské ostrovy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kirkjubøur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kirkjubøur: textový odkaz

satelitní mapu Kirkjubøur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kirkjubøur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kirkjubøur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kirkjubøur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kirkjubøur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bukvica v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Vechelade v oblasti Peine, Braunschweig, Niedersachsen, Německo
  3. San Severo v oblasti Camaguey, Kuba
  4. Anguiano v oblasti La Rioja, La Rioja, Španělsko
  5. Shurabad v oblasti Fars, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.