3D mapa Miðvágur

Satelitní mapa Miðvágur

název bez diakritiky: Midhvagur
správní zařazení: Faerské ostrovy, Evropa
zeměpisná poloha: 62° 3' 0" North, 7° 11' 0" West

Miðvágur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MidhvagurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Miðvágur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Midhvagur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Faerské ostrovy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 62° 3' 0" North, 7° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Miðvágur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Miðvágur

Hotely Miðvágur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Miðvágur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Miðvágur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Miðvágur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Miðvágur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Miðvágur

3D mapa Miðvágur v Google Earth

satelitní 3D mapa Miðvágur, Faerské ostrovy

3D mapa MiðvágurGoogle Earth – podívejte se na Miðvágur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Miðvágur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Miðvágur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Miðvágur, Faerské ostrovy v Google Earth »

Letiště Miðvágur a okolí

Letiště ve městě Miðvágur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Miðvágur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Miðvágur (Faerské ostrovy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Miðvágur a celou oblast Faerské ostrovy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Miðvágur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Miðvágur: textový odkaz

satelitní mapu Miðvágur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Miðvágur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Miðvágur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Miðvágur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Miðvágur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tahar Khurd v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.