3D mapa Vatnsoyrar

Satelitní mapa Vatnsoyrar

název bez diakritiky: Vatnsoyrar
správní zařazení: Faerské ostrovy, Evropa
zeměpisná poloha: 62° 4' 0" North, 7° 14' 0" West

Vatnsoyrar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VatnsoyrarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vatnsoyrar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vatnsoyrar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Faerské ostrovy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 62° 4' 0" North, 7° 14' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vatnsoyrar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vatnsoyrar

Hotely Vatnsoyrar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vatnsoyrar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vatnsoyrar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vatnsoyrar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vatnsoyrar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vatnsoyrar

3D mapa Vatnsoyrar v Google Earth

satelitní 3D mapa Vatnsoyrar, Faerské ostrovy

3D mapa VatnsoyrarGoogle Earth – podívejte se na Vatnsoyrar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vatnsoyrar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vatnsoyrar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vatnsoyrar, Faerské ostrovy v Google Earth »

Letiště Vatnsoyrar a okolí

Letiště ve městě Vatnsoyrar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vatnsoyrar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vatnsoyrar (Faerské ostrovy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vatnsoyrar a celou oblast Faerské ostrovy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vatnsoyrar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vatnsoyrar: textový odkaz

satelitní mapu Vatnsoyrar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vatnsoyrar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vatnsoyrar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vatnsoyrar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vatnsoyrar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Kam v oblasti Xay, Oudomxay, Laos
  2. Rubano v oblasti Padova, Veneto, Itálie
  3. Carbonero v oblasti Ahumada, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.