3D mapa Vestmanna

Satelitní mapa Vestmanna

název bez diakritiky: Vestmanna
správní zařazení: Faerské ostrovy, Evropa
zeměpisná poloha: 62° 9' 0" North, 7° 10' 0" West

Vestmanna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VestmannaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vestmanna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vestmanna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Faerské ostrovy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 62° 9' 0" North, 7° 10' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vestmanna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vestmanna

Hotely Vestmanna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vestmanna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vestmanna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vestmanna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vestmanna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vestmanna

3D mapa Vestmanna v Google Earth

satelitní 3D mapa Vestmanna, Faerské ostrovy

3D mapa VestmannaGoogle Earth – podívejte se na Vestmanna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vestmanna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vestmanna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vestmanna, Faerské ostrovy v Google Earth »

Letiště Vestmanna a okolí

Letiště ve městě Vestmanna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vestmanna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vestmanna (Faerské ostrovy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vestmanna a celou oblast Faerské ostrovy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vestmanna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vestmanna: textový odkaz

satelitní mapu Vestmanna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vestmanna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vestmanna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vestmanna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vestmanna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lagunilla v oblasti Talpa de Allende, Jalisco, Mexiko
  2. Telian v oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán
  3. Tansill v oblasti Pope County, Illinois, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.