3D mapa Camp Six

Satelitní mapa Camp Six

název bez diakritiky: Camp Six
správní zařazení: Benguet, Car, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 16° 20' 55" North, 120° 36' 41" East

Camp Six a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Camp SixVítejte na stránce věnované satelitní mapě Camp Six. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Camp Six, administrativně je místo zařazeno do oblasti Benguet, Car, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 20' 55" North, 120° 36' 41" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Camp Six v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Camp Six

Hotely Camp Six: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Camp Six: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Camp Six, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Camp Six Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Camp Six. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Camp Six

3D mapa Camp Six v Google Earth

satelitní 3D mapa Camp Six, Filipíny

3D mapa Camp SixGoogle Earth – podívejte se na Camp Six z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Camp Six dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Camp Six shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Camp Six, Filipíny v Google Earth »

Letiště Camp Six a okolí

Letiště ve městě Camp Six a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Camp Six říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Camp Six (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Camp Six a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Camp Six

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Camp Six: textový odkaz

satelitní mapu Camp Six: obrázkový odkaz

satelitní mapu Camp Six

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Camp Six: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Camp Six: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Camp Six: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Lajas v oblasti Tapalhuaca, La Paz, Salvador
  2. Willis Acres v oblasti Frederick County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Lwesaing v oblasti Mabein, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.