3D mapa Tambalao

Satelitní mapa Tambalao

název bez diakritiky: Tambalao
správní zařazení: Zambales, Region 3, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 15° 15' 0" North, 120° 14' 0" East

Tambalao a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TambalaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tambalao. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tambalao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zambales, Region 3, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 15' 0" North, 120° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tambalao v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tambalao

Hotely Tambalao: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tambalao: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tambalao, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tambalao Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tambalao. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tambalao

3D mapa Tambalao v Google Earth

satelitní 3D mapa Tambalao, Filipíny

3D mapa TambalaoGoogle Earth – podívejte se na Tambalao z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tambalao dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tambalao shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tambalao, Filipíny v Google Earth »

Letiště Tambalao a okolí

Letiště ve městě Tambalao a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tambalao říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tambalao (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tambalao a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tambalao

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tambalao: textový odkaz

satelitní mapu Tambalao: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tambalao

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tambalao: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tambalao: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tambalao: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hengdalu v oblasti Anfu, Jiangxi, Čína
  2. Abaurrea Alta v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko
  3. San Diego Amecuaro v oblasti Panindicuaro, Michoacan, Mexiko
  4. Kampong Kra v oblasti Yala, Southern, Thajsko
  5. Santa Maria de Horta v oblasti Barcelona, Cataluna, Španělsko
  6. Ban Houay Neng v oblasti Pak Ou, Luang Prabang, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.