3D mapa San Roque

Satelitní mapa San Roque

název bez diakritiky: San Roque
správní zařazení: Albay, Region 5, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 13° 9' 17" North, 123° 45' 15" East

San Roque a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San RoqueVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Roque. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Roque, administrativně je místo zařazeno do oblasti Albay, Region 5, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 9' 17" North, 123° 45' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Roque v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Roque

Hotely San Roque: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Roque: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Roque, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Roque Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Roque. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Roque

3D mapa San Roque v Google Earth

satelitní 3D mapa San Roque, Filipíny

3D mapa San RoqueGoogle Earth – podívejte se na San Roque z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Roque dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Roque shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Roque, Filipíny v Google Earth »

Letiště San Roque a okolí

Letiště ve městě San Roque a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Roque říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Roque (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Roque a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Roque

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Roque: textový odkaz

satelitní mapu San Roque: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Roque

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Roque: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Roque: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Roque: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lake Karylbrook v oblasti Calvert County, Maryland, Spojené státy americké
  2. Hia v oblasti Svenljunga Kommun, Alvsborgs Lan, Švédsko
  3. Nazlat `Ali v oblasti Al Minya (Menia), Upper Egypt, Egypt
  4. Phumi Chres v oblasti Chan Trea, Svay Rieng, Kambodža
  5. Qasr al Hadla' v oblasti Aleppo (Halab), Sýrie
  6. Kundumau v oblasti Gusau, Sokoto, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.